آسامووی
Alive# زنده
Alive# زنده

زنده (2020)

+15

0%

زیرنویس فارسی

در پی شیوع سریع یک ویروس بسیار خطرناک که مبتلایان آن به مردگان متحرک تبدیل می شوند، سرتاسر شهر با آشوب و هرج و مرج غیرقابل کنترل دست و پنجه نرم می کند. البته پسری جوان به نام جون-وو از این حادثه هولناک جان سالم به در می برد و…

کارگردان: Il Cho

نویسنده: Matt Naylor

بازیگران: Bae-soo Jeon, Chae Kyung Lee, Danbi Kim, Hak-seon Kim, Hee-Jung So, Hye-Won Oh, Hyun-Wook Lee, Kyeong-won Son, Kyu-Ho Lee, Park Shin-Hye, Ra-Hee Kim, Seong-soo Han, Woon Jong Jeon, Yoo Ah-In, Yun-ho Park

عضویت و تماشای آنلاین

زیرنویس فارسی

تصاویر و جزئیات

توضیحات :

#زنده، فیلمی اکشن، درام، ترسناک و هیجان انگیز، محصول سال ۲۰۲۰ کشور کره جنوبی به کارگردانی ایل چو است و نویسندگی آن را مت نیلور و ایل چو به طور مشترک برعهده داشته اند و بازیگرانی چون آه-این یو، شین-های پارک، هیون-ووک لی، های-وون اوه، بی-سو جون، چائه کیونگ لی، وون جونگ جیون و بو-بی جو در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم با اقتباس از داستان فیلم تنها، محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی جانی مارتین ساخته شده ومورد استقبال مخاطبان زیادی قرار گرفته است.

همینک شما میتوانید این فیلم را با زیرنویس اختصاصی آسا تماشا کنید.

نظرات کاربران

برچسب ها

خدمات ارایه شده در آسامووی دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای آسامووی پیگرد قانونی دارد.