آسامووی
ارتش دزدان Army of Thieves
ارتش دزدان Army of Thieves

ارتش دزدان (2021)

+15

50%

زیرنویس فارسی

شخصی به نام لودویگ که توسط یک گروه حرفه ای استخدام می شود تا در یک سرقت نسبتا بزرگ شرکت داشته باشد اما نه او و نه سایر اعضای گروه خبری از آن چه قرار است رخ دهد ندارند و طی یک اتفاق خطری بزرگ آن ها را…

کارگردان: Matthias Schweighöfer

نویسنده: Shay Hatten

بازیگران: Barbara Meier, Christian Steyer, Dan Bradford, Ephraim Goldin, Guz Khan, Jonathan Cohen, Matthias Schweighöfer, Melanie Rada, Nathalie Emmanuel, Noémie Nakai, Oleg Kim, Ruby O. Fee, Stuart Martin, Tonya Graves, Trent Garrett

عضویت و تماشای آنلاین

زیرنویس فارسی

تصاویر و جزئیات

توضیحات :

فیلم ارتش دزدان، فیلمی اکشن، کمدی، جنایی و هیجان انگیز، محصول سال ۲۰۲۱ کشورهای آمریکا و آلمان، به کارگردانی ماتیاس شوایگهوفر است. نویسندگی فیلم ارتش دزدان توسط شی هتن و زک اسنایدر انجام شده است. بازیگرانی چون ماتیاس شوایگهوفر، ناتالی امانوئل، روبی او. فی، استوارت مارتین، گاز خان، جاناتان کوهن، نوئمی ناکای و ترنت گرت در فیلم ارتش دزدان به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

فیلم ارتش دزدان بر اساس شخصیت های خلق شده توسط زک اسنایدر ساخته شده است. فیلم ارتش دزدان وقایع قبل از فیلم ارتش مردگان ۲۰۲۱ را روایت می کند.

همینک شما میتوانید این فیلم را با زیرنویس اختصاصی تماشا کنید.

نظرات کاربران

برچسب ها

خدمات ارایه شده در آسامووی دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای آسامووی پیگرد قانونی دارد.