آسامووی
Coming 2 America سفر به آمریکا 2
Coming 2 America سفر به آمریکا 2

سفر به آمریکا 2 (2021)

5.3 imdb
+15

0%

زیرنویس فارسی

پادشاه آفریقا، آکیم متوجه می شود که یک پسر گمشده در آمریکا دارد. او باید به آمریکا برود تا با این وارث غیر منتظره روبرو شود و رابطه اش را با او بسازد و…

کارگردان: Craig Brewer

نویسنده: Barry W. Blaustein

بازیگران: Arsenio Hall, Bella Murphy, Eddie Murphy, James Earl Jones, Jermaine Fowler, John Amos, KiKi Layne, Leslie Jones, Nomzamo Mbatha, Paul Bates, Shari Headley, Teyana Taylor, Tracy Morgan, Vanessa Bell Calloway, Wesley Snipes

عضویت و تماشای آنلاین

زیرنویس فارسی

تصاویر و جزئیات

توضیحات :

سفر به آمریکا ۲، فیلمی کمدی، محصول سال ۲۰۲۱ کشور آمریکا، به کارگردانی کریگ برور است. نویسندگی فیلم سفر به آمریکا ۲ توسط بری دبلیو. بلاستین انجام شده است. بازیگرانی چون ادی مورفی، آرسنیو هال، شری هیدلی، جرمین فاولر، لزلی جونز، تریسی مورگان، کیکی لین و وسلی اسنایپس در فیلم سفر به آمریکا ۲ به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

فیلم سفر به آمریکا ۲ توسط کمپانی پارامونت پیکچرز تولید شده است و بر اساس شخصیت های ساخته ادی مورفی ساخته شده است. فیلم سفر به آمریکا ۲ قسمت دوم فیلم سفر به آمریکا محسوب می شود.

همینک شما میتوانید این فیلم را با زیرنویس اختصاصی آسا تماشا کنید.

نظرات کاربران

برچسب ها

خدمات ارایه شده در آسامووی دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای آسامووی پیگرد قانونی دارد.