آسامووی
The Fast and the Furious : Tokyo Drift سریع و خشن 3 : توکیو دریفت
The Fast and the Furious : Tokyo Drift سریع و خشن 3 : توکیو دریفت

سریع و خشن 3 : توکیو دریفت (2006)

+15

100%

زیرنویس فارسی

یک پسر نوجوان همراه با پدرش برای فرار از زندان آمریکا به توکیو مهاجرت می کند. او به تدریج به یکی از راننده های پیشتاز و بزرگ در دنیای ماشین سواری در توکیو تبدیل می شود و…

کارگردان: Justin Lin

نویسنده: Chris Morgan

بازیگران: Amber Stevens West, Ashika Gogna, Brandon Brendel, Christian Salazar, Damien Marzette, Daniel Booko, Danny Ray McDonald II, David V. Thomas, Kevin Caira, Lucas Black, Nikki Griffin, Trey Sanford, Trula M. Marcus, Vincent Laresca, Zachery Ty Bryan

عضویت و تماشای آنلاین

زیرنویس فارسی

تصاویر و جزئیات

توضیحات :

سریع و خشن 3 : توکیو دریفت ، فیلمی اکشن، جنایی و هیجان انگیز، محصول سال ۲۰۰۶ کشورهای آمریکا، آلمان و ژاپن، به کارگردانی جاستین لین است. نویسندگی فیلم سریع و خشن 3 : توکیو دریفت توسط کریس مورگان انجام شده است. بازیگرانی چون لوکاس بلک، زکری تای براین، شاد ماس، دیمین مارزت، ترولا ام. مارکوس، براندون برندل، دنیل بوکو و دیوید وی. توماس در فیلم سریع و خشن 3 : توکیو دریفت به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

فیلم سریع و خشن 3 : توکیو دریفت توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز تولید شده است و و سومین قسمت از مجموعه فیلم های سریع و خشن است. فیلم سریع و خشن 3 : توکیو دریفت در جشنواره های مختلف افتخارات متعددی را به دست آورد که از میان آنها می ‌توان به دریافت یک جایزه ام تی وی جنریشن اشاره کرد.

همینک شما میتوانید این فیلم را با زیرنویس اختصاصی آسا تماشا کنید.

نظرات کاربران

برچسب ها

خدمات ارایه شده در آسامووی دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای آسامووی پیگرد قانونی دارد.