آسامووی
The Last Warrior: Root of Evil آخرین جنگجو : ریشه شر
The Last Warrior: Root of Evil آخرین جنگجو : ریشه شر

آخرین جنگجو : ریشه شر (2021)

+13

0%

زیرنویس فارسی

پس از اینکه مردی به نام ایوان صلح و آرامش را به سرزمین جادویی بلگوری بازمی گرداند و نیروهای خبیث را شکست می دهد، متوجه می شود که یک هیولاهای شرور دیگر وارد سرزمین آنها شده است و…

کارگردان: Dmitriy Dyachenko

نویسنده: Dimitriy Yan

بازیگران: Aleksandr Semchev, Ekaterina Vilkova, Elena Yakovleva, Kirill Zaytsev, Marta Kessler, Mila Sivatskaya, Sergey Burunov, Timofey Tribuntsev, Viktor Khorinyak

عضویت و تماشای آنلاین

زیرنویس فارسی

تصاویر و جزئیات

توضیحات :

فیلم آخرین جنگجو : ریشه شر، فیلمی اکشن، فانتزی، کمدی و ماجراجویی، محصول سال ۲۰۲۱ کشور روسیه، به کارگردانی دمیتری دیاچنکو است. نویسندگی فیلم آخرین جنگجو : ریشه شر توسط دیمیتری یان، پاول دانیلوف و ویکتور کورینیاک انجام شده است. بازیگرانی چون ویکتور کورینیاک، میلا سیواتسکایا، اکاترینا ویلکووا، النا یاکوولوا، الکساندر سمشف، سرگئی بورونوف، تیموفی تریبونتزف و النا والیوشکینا در فیلم آخرین جنگجو : ریشه شر به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

فیلم آخرین جنگجو : ریشه شر توسط کمپانی دیزنی تولید شده است و دنباله فیلم آخرین جنگجو ۲۰۱۷ محسوب می شود. فیلم آخرین جنگجو : ریشه شر بر اساس یک شخصیت خیالی و افسانه ای ساخته شده است.

همینک شما میتوانید این فیلم را با زیرنویس اختصاصی تماشا کنید.

نظرات کاربران

برچسب ها

خدمات ارایه شده در آسامووی دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای آسامووی پیگرد قانونی دارد.