آسامووی
بره ناقلا : فارماگدون
بره ناقلا : فارماگدون

بره ناقلا : فارماگدون (2019)

پس از آن که یک موجود فرازمینی با قدرت‌های خارق‌العاده در نزدیکی مزرعه ماسی باتم فرود می‌آید، گوسفندی به نام شان تلاش می‌کند تا او را…

کارگردان: Richard Phelan

نویسنده: Jon Brown

بازیگران: Amalia Vitale, John Sparkes, Justin Fletcher

تصاویر و جزئیات

توضیحات :

بره ناقلا : فارماگدون، انیمیشنی ماجراجویی، کمدی و علمی تخیلی، محصول سال ۲۰۱۹ کشور بریتانیا است. کارگردانی این انیمیشن بر عهده ویل بکر و ریچارد فلان بوده‌ و بازیگرانی چون جاستین فلچر، جان اسپارکس، کریس مورل، اندی نایمن و جو ساگ در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند.

انیمیشن بره ناقلا : فارماگدون که با استفاده از تکنیک پویانمایی استاپ موشن ساخته شده، نخستین بار در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ در جشنواره اودئون لستر اسکوئر به نمایش درآمده و سپس در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ توسط نتفلیکس در شبکه نمایش خانگی کشور آمریکا منتشر شده‌‎است. فیلم بره ناقلا : فارماگدون افتخارات متعددی به دست آورد که از میان آنها می توان به نامزدی دریافت یک جایزه اسکار و یک جایزه بفتا اشاره کرد.

این انیمیشن که براساس سریال تلویزیونی بره ناقلا ساخته شده، در جشنواره‌های مختلف افتخارات متعددی را بدست آورده که از میان آنها می‌توان به نامزدی دریافت یک جایزه بفتا و کسب یک جایزه در جشنواره فیلم‌های مستقل بریتانیایی ۲۰۱۹ اشاره کرد.

همینک شما میتوانید این انیمیشن را تماشا کنید.

نظرات کاربران

برچسب ها

خدمات ارایه شده در آسامووی دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای آسامووی پیگرد قانونی دارد.