آسامووی

در حال حاضر آثار مختلفی با اقتباس از جهان سریال ‘’Game of Thrones’’ در دست ساخت هستند که از میان آنها می‌توان به سریال ‘’House of the Dragon’’ و محصولی در سبک انیمیشن اشاره کرد. با این حال این‌گونه به نظر می‌رسد که اشتیاق شبکه HBO برای ساخت اسپین آف‌های مختلف از سریال بازی تاج و تخت پایان ندارد!

به گزارش وبسایت هالیوود ریپورتر، شبکه HBO به تازگی پروسه تولید سه اسپین آف جدید از سریال ‘’Game of Thrones’’ را آغاز کرده است. برونو هلر (Bruno Heller) ‌سازنده سریال ‘’Rome’’، ساخت یکی از این پروژه‌ها را برعهده دارد که داستان آن زندگی و اتفاقات پیرامون شخصیتی به نام لرد کورلیس ویلاریون را دنبال می‌کند. مطابق گزارشاتی که طی چندین ماه اخیر منتشر شده‌اند، می‌دانیم که این شخصیت در جریان سریال ‘’House of the Dragon’’ نیز حضور خواهد داشت و استیو توسان (Steve Toussaint) ایفاگر این نقش خواهد بود.

یکی دیگر از اسپین آف‌های جدید سریال ‘’Game of Thrones’’، تحت عنوان ‘’۱۰,۰۰۰ Ships’’ شناخته می‌شود که زندگی و ماجراجویی‌های شخصیتی به نام پرنسس نایمریا را دنبال می‌کند؛ این شخصیت به عنوان بنیان گذار اصلی قلمرو دورن شناخته می‌شود و اتفاقات مختلفی که پیرامون وی رخ داده‌اند، فاصله زمانی زیادی را با اتفاقات سریال اصلی دارا هستند.

در نهایت باید ذکر کنیم که اتفاقات سومین اسپین آف تایید شده، درون Flea Bottom منطقه‌ای که در آن شخصیت‌هایی نظیر داووس سی‌ورث رشد کرده‌اند، جریان خواهد داشت اما هنوز اطلاعات بیشتری در مورد آن منتشر نشده است!

نظرات کاربران

برای ارسال نظر از نظر از فرم زیر استفاده کنید

خدمات ارایه شده در آسامووی دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای آسامووی پیگرد قانونی دارد.